tree tops

Osiągniecia - Damian Stasiak

Wyniki w Brazylijskim Jiu-Jitsu

  • II Otwarty Turniej walki wręcz Dzieci i młodzików 14.10.206 Kobyłka: 1 miejsce Grappling, 1 miejsce walki.
  • II Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 11.11.2006 Aleksandrów Łódzki: 1 miejsce Juniorów do 64 kg.
  • European Open Jiu-Jitsu Championship 2007 Lizbona: 1 miejsce niebieskie Juniorów do 69 kg.
  • III Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 25.11.2007 Łódź: 1 miejsce Juniorów do 69 kg.
  • European Open Jiu-Jitsu Championship 2008 Lizbona: 1 miejsce niebieskie Adulto, 1 miejsce niebieskie drużynowe
  • V Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 7-8.11.2009 Koźmin Wlkp. 3 miejsce purpury do 70 kg
  • Word Professional Jiu-Jitsu Championship 2011 Warszawa 3 miejsce purpury do 74 kg
  • XIII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu 12.03.2011 Skała 2 miejsce purpury do 76 kg.

Wyniki karate z 2010 roku

  • Puchar Mistrza 2010- II edycja 23.01.2010r. Wrocław: 2 miejsce kumite indywidualne.
  • Eliminacje do XXI Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów 24.04.2010r. Zgierz: 1 miejsce fuku-go seniorów, 2 miejsce kumite indywidualne,           3 miejsce kata indywidualne.
  • Polska Liga Karate Tradycyjnego 2010, 15.05.2010r. Stara Wieś 1 miejsce.
  • XXI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym 21-23.05.2010r. Bydgoszcz: 2 miejsce kumite drużynowe,                      3 miejsce fuku-go seniorów.
  • IV Puchar Europy w Karate Tradycyjnym 17-19.06.2010r. Włocławek: 1 miejsce.
  • XV Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym 9-15.11.2010r Curitiba, Brazylia: 2 miejsce en-bu kobieta/mężczyzna.
  • V Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym (kategoria wiekowa 19-21 lat) 20-21.11.2010r. Pruszków: 1 miejsce fuku-go mężczyzn.
  • VIII Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup, 20-21.11.2010r. Pruszków: 1 miejsce kumite drużynowe seniorów.

Wyniki karate z 2007/08/09 roku

  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów 14.04.2007 Zgierz: 1 miejsce fuku-go, 2 miejsce kumite.
  • Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów 21-22.04.2007 Włocławek: 1 miejsce kata, 2 miejsce fuku-go, 4 miejsce en-bu.
  • Mistrzostwa Europy Kadetów 25-27.05.2007 Słowenia- Koper: 3 miejsce kata.
  • VI Turniej Karate „44” 10.11.2007r Łódź- 1 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe.
  • Mazovia Karate Cup 17.11.2007r Warszawa- 1 miejsce kumite drużynowe.
  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów 16.03.2008 Zgierz: 1 miejsce kata indywidualne
  • XIX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów 11-12.04.2008 Włocławek: 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce kumite drużynowe,                             2 miejsce kumite, 2 miejsce  kata indywidualne oraz Najlepszy Zawodnik Mistrzostw Polski.
  • VII Turniej Karate „44” 25.11.2007r Łódź- 1 miejsce kumite indywidualne, 1 miejsce kumite drużynowe.
  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów 18.04.2009 Zgierz: 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce kumite indywidualne
  • XX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów 22-24.05.2009 Lublin:       
    1 miejsce en-bu, 2 miejsce kumie indywidualne, 3 miejsce kumite drużynowe  
  • XXIX Mistrzostwa Europy Seniorów  24-25.10.2009  Casale Monferrato, Włochy: 1 miejsce fuku-go

Wyniki karate z lat 2000-2006 rok

  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Poddębice 2000 rok 1-miejsce kata, 1-miejsce kumite oraz najlepszy zawodnik turnieju.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Pabianice 2000 rok 2 miejsce kata, 1 miejsce kumite oraz najlepszy zawodnik turnieju.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Zgierz 2000 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite.
  • Noworoczny turniej Karate Tradycyjnego Łódź 2000 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Piotrków Trybunalski 2001 rok 2 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Ozorków 2001 rok 1 miejsce kata.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Pabianice 2001 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite.
  • I Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Włocławek 2001 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce en-bu, 3 miejsce kumite.
  • Międzynarodowy turniej o Puchar Roztocza Zamość 2001 rok 1 miejsce.
  • Międzynarodowy turniej  TROFEO TOPOLINO Włochy 2001 rok 1miejsce kata, 3 miejsce kata drużynowe.
  • 3 miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2001.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Ozorków 2002 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Piotrków Trybunalski 2002 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Zgierz 2002 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • II Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Włocławek 2002 rok 2 miejsce kata, 1 miejsce en-bu.
  • I Puchar Polski Karate Tradycyjnym w konkurencji En-Bu Poddębice 2002 rok 1 miejsce.
  • Międzynarodowy turniej  TROFEO TOPOLINO Włochy 2002 rok 1miejsce kata, 1 miejsce kata drużynowe.
  • 2 miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2002.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Ozorków 2003 rok 2 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Zgierz 2003 rok 2 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Piotrków Trybunalski 2003 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite.
  • Turniej w Karate Tradycyjnym Budo Gala Łódź 2003 rok 1 miejsce.
  • III Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Lublin 2003 rok 2 miejsce kata, 1 miejsce en-bu, 3 miejsce kumite.
  • II Puchar Polski w Karate Tradycyjnym w konkurencji  EN-BU Poddębice 2003 rok 1 miejsce.
  • 3 miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2003.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Ozorków 2004 rok 2 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Piotrków Trybunalski 2004 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce kumite.
  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Zgierz 2004 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce fuku-go.
  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Ożarów 2004 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce en-bu oraz najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski.
  • III Puchar Polski w Karate Tradycyjnym w konkurencji  EN-BU Uniejów 2004 rok 1 miejsce.
  • 3 miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2004.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego Piotrków Trybunalski 2005 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Ozorków 2005 rok 1 miejsce kata, 2 miejsce fuku-go.
  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Lublin 2005 rok 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce en-bu oraz najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski.
  • Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym Rzeszów 2005 rok 3 miejsce en-bu.
  • Międzynarodowy turniej „Baltic Cup 2005” Wilno 1 miejsce.
  • 1 miejsce w rozgrywkach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego w roku 2005.
  • Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 18.03.2006r Zgierz: 1 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce kogo-kumite.
  • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2-3.05.2006r Olsztyn: 2 miejsce kata, 1 miejsce fuku-go, 1 miejsce en-bu, 1 miejsce kata drużynowe, 2 miejsce kogo-kumite.
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego 20.05.206r: 1 miejsce kata, 2 miejsce kumite.
  • I drużynowy Puchar Polski Regionów w Karate Tradycyjnym 4.11.2006r Toruń: 1 miejsce kata drużynowe,                                                 1 miejsce kumite drużynowe, 1 miejsce en-bu.
  • Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu 11.11.2006r Aleksandrów Łódzki: 1 miejsce Junior 62-67 kg
  • Okręgowa liga Karate Tradycyjnego 25.11.2006r Piotrków Trybunalski: 2 miejsce kata indywidualne, 3 miejsce kumite indywidualne